Plechové krabičky

Plechové krabičky jsou čím dál tím oblíbenější reklamní předmět na našem trhu, nejen proto, se dají kompletně potisknout, různě formovat do požadovaných tvarů, ale také proto, že je zákazníci dokážou využívat nadále a díky jejich kvalitě, materiálu a pevnosti dokážou mnohdy vydržet několik let!

Plechové krabičky patří do sekce obalového materiálu, ovšem pro naše klient vyrábíme krabičky z 90% proto, že chtějí nějak zvýšit přidanou hodnotu svého produktu, zejména chtějí kvalitní obal, nebo přebal, který bude jako kvalitní dárek k jejich produktu a bude se moci dále použít a neustále propagovat původní produkt.

Vyrábíme krabičky v exkluzivním designu a prvotřídní kvalitě zpracování a potisku!

Zařizujeme pro Vás přímou výrobu ve třech továrnách na plechové krabičky z nich jedna je ve Východní Evropě a další dvě v Asii. Jsme přímými výrobci a proto Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší cenové a zejména kvalitativní podmínky pro výrobu vaší plechové krabičky!

Použití plechových krabiček je nespočet, zejména se využívají v potravinářství, můžeme je vidět jako obal na krabička žvýkačky, plechovka na čaje, plechová krabička na energetické bonbony, clic - clac krabičky, plechovka na kávu, plechovka na dárkové balení čokolády, kulatá plechová krabička na koření, a mnohé další..

Populární jsou plechové krabičky na alkohol, nebo cigarety, kde se do nich vkládají přímo značkové láhve kvalitního alkoholu, nebo cigaret - doutníků, kde vzniká krásné dárkové balení.

Realizujeme výrobu plechových krabiček také pro různé produkty za zvýšení atraktivnosti a podpoře prodeje, zejména dárková plechovka na spodní prádlo, dárková plechovka ke stolní hře, která je přímo uvnitř balena. Plechové krabičky na kosmetiku, krémy. Dárková plechová krabička na parfém. Plechová krabička k herní novince na herní konzole, plechová krabička na inteligentní plastelínu.V neposlední řadě například pro použití při prodeji střeleckých diabolek, nábojů či dalších menších předmětů.

Poptejte u nás i Vy Vaší plechovou krabičku!

Krabička může být v libovolném tvaru, tloušťku plechu Vám doporučíme na základě použití a upřesnění požadavků. Plechovou krabičku dokážeme kompletně potisknout plnobarevně! Při zvýraznění názvů, loga používáme deboss, nebo emboss tak aby bylo logo na krabičce "vyražené buď vystouplé, nebo vtlačené dovnitř". Používáme výhradně zdravotně nezávadné materiály pro výrobu krabiček určených pro potraviny, žvýkačky, bonbony a další..

Garantujeme nejlepší cenu na trhu! Doprava zdarma pro všechny naše zákazníky!

Zajímá Vás cena a naše možnosti? Vyžádejte si kalkulaci na Vaše plechové krabičky!

Máte poptávku?

Zavolejte nám na tel. +420 608 809 065 .

Napište nám e-mail